Organizujemy wyjazdy dla szkół, wyjazdy dla przedszkoli, wyjazdy dla pielgrzymów oraz wszystkich innych grup zorganizowanych. Posiadamy na wynajem busy oraz autokary na każdą okazję.

Nasz tabor samochodowy składa się z busów (8 oraz 18 osobowych) oraz autokarów (51 oraz 58 osobowych) obsługiwanych przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę kierowców.

Realizujemy regularne przewozy pracownicze, przewozy krajowe oraz zagraniczne.

Najczęściej wykonywane przewozy dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych

  • Przewozy wycieczkowe (na wycieczki i przejazdy w miejscu docelowym)
  • Przejazdy na uroczystości (na wesela, przysięgi, komunie, jubileusze, koncerty, uroczystości państwowe itp.)
  • Przejazdy na pielgrzymki (na pielgrzymki do sanktuariów w kraju i za granicą, spotkania o charakterze religijnym)
  • Przejazdy na wydarzenia sportowe (do transportu osób (kibiców) na mecze i rozgrywki sportowe, przewóz osób (zawodników) i drużyn sportowych na zawody sportowe
  • Przejazdy na spotkania rodzinne (przewóz osób na jubileusze rodzinne, imieniny, urodziny)

Jeśli macie Państwo pytania związane z naszą ofertą czy też po prostu chcecie nam coś przekazać, prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny 695 756 232.

Nasze auta i kierowcy są do Państwa dyspozycji 24h na dobę, przez cały rok.

Oferujemy Państwu wynajem busów/autokarów i przewóz osób na terenie całego kraju jak i za granicą. Nasza firma organizuje przewozy busami i autokarami posiadającymi od 3 do 58 miejsc dla pasażerów.

Wynajem busów to doskonałe rozwiązanie zarówno dla firm szukających transportu dla swoich pracowników. Jesteśmy otwarci na możliwość podjęcia stałej współpracy.

Najczęściej wykonywane przewozy dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych:

  • Przejazdy na konferencje i szkolenia – przewóz osób na miejsce spotkań i powrót, możliwość wynajmu busów i autobusów na miejscu spotkania do stałej dyspozycji w celu transportu osób na czas trwania szkoleń, czy konferencji.
  • Przewozy wycieczkowe – przewóz grup na miejsce docelowe i powrót, transport osób na miejsce oraz wynajem busów i autobusów na wycieczki w miejscu docelowym.
  • Przejazdy na wydarzenia sportowe – transport osób (kibiców) na mecze i rozgrywki sportowe, przewóz osób (zawodników) i drużyn sportowych na zawody sportowe.
  • Wyjazdy firmowe na szkolenia i imprezy integracyjne

 

Dla stałych klientów przewidujemy liczne rabaty.

 

 

 

 

O firmie

Firma „Smykała” powstała w 2005 roku. Rozpoczęliśmy od świadczenia usług przewozowych, w 2010 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o zadania z zakresu pielęgnacji zieleni i utrzymania zimowego.

ZOBACZ WIĘCEJ

Kwalifikacje i doświadczenie

Nasza firma specjalizuje się w przewozach osób od wielu lat, posiadamy licencję oraz odpowiednie certyfikaty zezwalający na prowadzenie działalności w zakresie przewozu osób. 

Kontakt

Smykała Kamil
ul. Leśna 2
47-113 Staniszcze Wielkie
tel. kom.: 695 756 232
e-mail: kamil.smykala@op.pl
NIP: 756-182-72-32
REGON: 160013783